Acıyıp Evine Aldığı Arkadaşı ile Kocasının İlişkisi Ortaya Çıktı

Acıyıp Evine Aldığı Arkadaşı ile Kocasının İlişkisi Ortaya Çıktı

Evini açarken arkadaşının kocasını elinden alacağından da haberi yok. Evinin kapılarını açtıktan tam bir ay sonra işinden ayrılmak zorunda kalan eşi daha fazla Krissie ile yapamayacağını açıklıyor.

Bir hafta sonra da bu ayrılığın nedeninin Beth olduğu ortaya çıkıyor. Hem de Krissie bunu sosyal medyadan öğreniyor. Facebook'ta denk geldiği sayfada eşi ve en yakın arkadaşının birlikte olduğunu ve hatta bebek beklediklerini öğreniyor.

Kalbi çok kırılan Krissie bu konuda şöyle açıklama yapıyor: "En yakın arkadaşımı ev sahibi evinden çıkarttığı için ben ona gelip boş olan odamızda kalabileceğini söyledim. Gidecek hiçbir yeri yoktu. Ama o evime geldi ve kocamı elimden aldı. Şimdi Calum ve Beth nişanlılar ve bir bebek bekliyorlar."

“Bunlar yaşanana kadar bizim çok güzel giden bir evliliğimiz vardı, Calum bana çok aşıktı, çevremizdeki herkes bize imrenirdi. Beth ise en yakın arkadaşımdı, Calum ile de her zaman çok iyi geçinirlerdi. Beth eve geldikten bir süre sonra bir gün işten geldim ve ikisi birlikte bir şeyler izleyip gülüyorlardı. Ben yatmaya gideceğimi söyledim ama Calum gelmedi. Şüphelenmek hiç aklıma gelmedi çünkü Calum bana aşıktı ve Beth öyle biri değildi”

Calum ayrılmak istediğini söyleyince Krissie doğal olarak gidip günlerce en yakın arkadaşı Beth'in omzunda ağlamış. Zaten kısa bir sürede ev bulduğunu söyleyerek ayrılmış.

Krissie hayatının şokunu yaşadığı günü şöyle anlatıyor: “Bir gün Facebook'ta gezerken ikisinin ilişki durumunu gördüm. Hemen Beth'e mesaj atıp, bunun doğru olup olmadığını sordum. O da itiraf etti. Birbirlerine aşık olduklarını söyledi. Tabi bir de bebek beklediklerini…"