Fotoğraftaki İnce Bir Detayla Aldattığını Anlayan Kadın

Fotoğraftaki İnce Bir Detayla Aldattığını Anlayan Kadın

Sydney Kinsch adında kadın, çarpıcı dedektifliği sayesinde dört yıllık sevgilisinin onu aldatışını yakalıyor. Bir ara Türkiye'de de Snapchat furyası dönüyordu. Amerika halen kaldığı yerden devam ediyor. Akıllı kız Sydney sevgilisiyle telefon görüşmesi yaparken gelen fotoğrafta küçük bir ayrıntıyı fark ediyor. Güneş gözlüğünün hezimetine uğrayan genç adam yakayı böyle ele veriyor... Gözlüğün camından yansıyan görüntü de bacaklarını uzatan bir kadın görülüyor. Sydney anında genç adamı arayarak sorgulamaya başlıyor. direnemeyen genç adam acı itirafı yapıyor. Sydney'in açıklaması şu şekilde;

"Fotoğrafı yolladıktan sonra onu aradım ve gönderdiğin şeyin farkında olup olmadığını sordum hiçbir fikri yoktu. Yansımayı gösterdiğimde ise benim deli olduğumu, kızın bir arkadaşının sevgilisi olduğunu iddia etti. Ama sonradan öğrendim ki beni o ay 5 farklı kişiyle aldatmış."

Aynı zamanda Sydney diğer hemcinslerine de fikir vermeden geçemiyor. "Sevgilinizin gözlük yansımasını her zaman kontrol edin!". TikTok'taki paylaşımı binlerce yorum ve etkileşim alan Sydney'e diğer kadınlardan da benzer hikayeler gelmeye çoktan başladı. Aynı şekilde yakalanan çok sayıda genç adam var.

"Ben de sevgilimin beni aldattığını cam yansımasından anlamıştım" diyen başka bir kadının yanı sıra başka bir kadın da "Ben de gözlük yansımasından yan koltuktaki kadın çantasını görüp anlamıştım!" diye ekleme yapıyor. Sizde aynı şekilde bir durumla karşılaştınız mı? Lütfen bizimle paylaşın!