Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven Enkaz Altından Kurtarıldığını Açıkladı

Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven Enkaz Altından Kurtarıldığını Açıkladı

30 Ekim Cuma günü İzmir'de yaşanan ve büyük küçük demeden birçok vatandaşımızı aramızdan alan depremin yarası hem bizler hem de depremzedeler için kolay kolay kapanmayacak.

Kapanmayacak çünkü geçmişte yaşanan birçok depremin yaraları da halen iyileşmedi. Bir girdap gibi içine çeken kaderimiz olan depremler çoğumuzda travmalar yarattı fakat yine de bir şekilde yaşama tutunuyoruz, çalışıyoruz.

Yarası halen daha iyileşmeyen o kötü anları hatırlayan insanlardan biri de oyunculuğa küçük yaşlarda başlayan Sihirli Annem dizisinin Ceren'i Gizem Güven.

Güven, İzmir depreminin ardından annesine sarılırken çekilen fotoğrafın yer aldığı 1999 yılına ait haberi Instagram hesabından paylaştı.

Ardından henüz 5 yaşındayken enkaz altında kaldığını ve o anları asla unutamadığını açıkladı.

Çok kötü anıları olduğunu ifade eden Güven, depreme misafirliğe gittikleri evde yakalandıklarını ve annesiyle birlikte enkaz altından çıkarıldıklarını anlattı.

Gizem Güven, bu travmaya rağmen hayatta birçok başarıya imza atmış. Küçük yaşlarda Sihirli Annem gibi popüler bir dizide oynayarak yoluna devam etmiş. Şimdi aşık olduğu adamla kurduğu çok güzel bir yuvası var.