Sorun Kadın Aldatınca mı Oluyor?

Sorun Kadın Aldatınca mı Oluyor?

Aynı anda Masterchef, Halk TV ve Öğretmen adlı programlara da RTÜK tarafından altyapısız para cezaları kesildi ve kesilmeye de devam etmekte.

Burada sunulan sebep çok abes değil mi? Evlilik dışı bir ilişki kişinin kendi düşünce biçimiyle normal veya anormal bulacağı bir davranış değil mi? Buna zaten bireyin kendisinden başka kimse karar veremez ve izlediği iki saatlik diziden de etki altında kalıp hareket etmez.

Evlilik dışı ilişkiler, ilişkiyi yaşayan kişilere göre uygun veya uygun olmayan ilişkiler olarak düşünülebilir. Tarafların bunu kabul etmediği ve karşıdan gördüğü zaman sinirleneceği, üzüleceği bir durum varsa evlilik dışı ilişki etik kurallara uymaz. Tarafların ikisi de açıksa buna neden olmasın tabi? Sonuçta kimseyi ilgilendirmez.

Bir de dizide geçen "İnsan iki çocuğunu seviyor, iki kadını neden sevemesin?" cümlesi de çok tartışıldı. Dizinin başından beri erkek karakterin aldattığı bir senaryo üzerine olaylar dönüyor zaten, şimdi ne değişti? En baştan dizi yayınlanmasaydı o zaman değil mi? Anlayamıyoruz, erkek aldatınca devam ediliyor, aile yapısını bozmuyor, erkek adamdır denip yapılıyor, kadın yapınca felaket...

Siz ne düşünüyorsunuz merak ediyoruz. Aile yapısını bozmaksa ikisi de bozmak (kaldı ki değil, insanlar televizyondan bu kadar etkilenmeyi bırakmalılar o zaman) ya da ikisi de değil. Şunun bi netleştirilmesini sağlayın artık!